Kúpaliská v Rakúsku

 • Termálne kúpele a wellness do destinácie Rakúsko s dopravou v cene

 • Rakúske termálne kúpaliská a kúpele sú početné a natoľko rozmanité, že si tu každý vyberie, čo mu vyhovuje najviac. Termálne kúpele obklopené horskými štítmi (napr. Gastein a kúpele Aqua Dome), elegantné letoviská s dlhou tradíciou (Bad Ischl, kúpele Baden), zvláštne, exoticky ladené kúpeľné komplexy (kúpele Bad Blumau, kúpele Laa an der Thaya, Geinberg a jeho soľná lagúna ), aquaparky s nápaditými vodnými hračkami (BAD Schallerbach, exotické Aquapulco a Tropicana), bohatá ponuka wellness služieb a svety sáun a solárií.
  Všade môžete počítať s moderným areálom a službami na úrovni. Pobyt v termálnych kúpeľoch sa dá spojiť s výletom do hôr, prehliadkou krásnych miest, s návštevami úžasných slávností, s adventnými víkendy, podľa toho, čo je komu najbližšie.
 • Pobyty v termálnych kúpaliskách a kúpeľoch v Alpách

 • Pocíťte liečebnú silu vody! Už starí Rimania vedeli, ako majú používať horúcu paru, minerálne a termálne pramene na liečebné účely

  Odpočinok na najvyššej úrovni, to je ala termálne hotely v Alpoch, ktoré Vám splnia všetky Vaše želania a priamo Vás nabádajú na oddych a relaxáciu. Užite si wellness pobyt v úchvatných termálnych hoteloch, ktoré ponúkajú nielen priamy vstup do termálnych kúpeľov, ale aj luxus a komfort perfektné wellness dovolenky.

  Vychutnajte si kompletný program, prvotriedne wellness zariadenia, komfortné izby a vynikajúca gurmánska kuchyne sľubuje prospešné dni dovolenky na najkrajších miestach Álp.

  Ponorte sa do sveta relaxácie a odpočiňte si v tých najlepších termálnej hoteloch v Alpách!
 • Rakúsko - termálne kúpele Loipersdorf

 •  Loipersdorf leží v srdci Východnej Štajerskej pahorkatiny a skrýva sa v ňom kúpeľný komplex, ktorý ponúka návštevníkom bazény, parné kúpele, whirpool, relaxačné miestnosti, jaskynné kúpele, terapeutická centra s rôznymi procedúrami, beauty štúdio a rad rozľahlých sáun. Kúpele sú svojim zameraním vhodné pre všetkých, pre rodiny s deťmi sú tu malé bazéniky a rôzne atrakcie.
 • Laa an der Thaya, termálny raj kúsok za hranicami

 • Ak máte radi vodné atrakcie, nemusíte čakať na leto. Vydajte sa dobiť si po zime 'baterky' do rakúskeho mestečka Laa an der Thaya. Termálny raj s niekoľkými bazénmi, tobogánmi, rôznymi saunami a bohatou ponukou relaxačných procedúr leží kúsok za hranicami.